Wybielanie zębów Londyn

Wybielanie zębów lampą Beyond Londyn

Wybielanie zębów lampą Beyond to idealne rozwiązanie dla osób chcących otrzymać zadowalające efekty. Według stomatologów jest ono zalecane dla osób posiadających przebarwienia w wyniku palenia tytoniu, picia soków, kawy oraz mocnej herbaty, coli i pepsi.

wybielanie zębów lampą
wybielanie zębów lampą

Lampa Beyond poradzi sobie również z zębami, które są przebarwione tetracykliną. Przed wykonaniem zabiegu ( na około 2-3 dni) pacjent nie powinien spożywać produktów o ph poniżej 5,5. Stomatolog przy pomocy lampy Beyond może uzyskać bardzo zadowalające efekty, gdyż według skali Vita można uzyskać odcień zębów od 6 do 15 bielszy.

Czas utrzymania efektu wybielania, które wykonał stomatolog jest zależny od indywidualnych czynników fizjologicznych, higieny jamy ustnej, a także diety. Dzięki doświadczeniu stomatologa zabieg wybielania zębów przy pomocy lampy Beyond nie wpływa na uszkodzenia dziąseł, a także nie powoduje wystąpienia nadwrażliwości. Pacjent w gabinecie stomatologicznym spędzi mniej więcej półtora godziny.

W tym czasie stomatolog przeprowadzi wywiad, niezbędne badanie, oczyści powierzchnie zębów z osadu, a także udzieli instruktażu dotyczącego higieny jamy ustnej. Dzięki temu, że stomatolog posługuje się lampą Beyond , która emituje zimne światło można uniknąć podrażnienia nerwów.

Nakładkowe wybielanie zębów u dentysty w londynie

Wybielanie nakładkowe w przeciwieństwie do wybielania w gabinecie stomatologicznym nie powoduje dużego utleniania się substancji w szkliwie zębów pacjenta. Efekty po wybielaniu nakładkowym utrzymują się około trzech lat.

Stomatolog zaleca systematyczne stosowanie nakładek. Jest to bardzo ważne, gdyż w przeciwnym razie czas ich stosowania może się wydłużyć. Podczas stosowania nakładek pacjent może odczuwać wzmożoną wrażliwość zębów na ciepło i zimno.

wybielanie zębów nakładkowe

W przypadku takiej sytuacji stomatolog powinien zalecić przerwanie stosowania preparatu. W niektórych przypadkach konieczne jest skorygowanie nakładek u stomatologa, ponieważ mogą one uciskać na tkanki miękkie jamy ustnej. Według stomatologów wybielanie nakładkowe jest w pełni bezpieczne dla pacjenta. Dużą zaletą tej metody wybielania jest kontrola stopnia utleniania się nadtlenku przez lekarza stomatologa.

Wybielanie nakładkowe nie może zostać zastosowane u kobiet w ciąży lub karmiących, pacjentów z nadwrażliwością zębów, osób palących oraz uczulonych na czynniki wybielające, pacjentów uczulonych na materiał z, którego została wykonana nakładka, a także u osób z bardzo nasilonymi przebarwieniami zębów pochodzenia chemicznego.