Polski dentysta Londyn

Polski dentysta w Londynie to polskie ceny i wysoka jakosc uslug stomatologicznych.

Zabiegi stomatologiczne implant

January 28th, 2012
Wstawianie implantu

Wstawianie implantu

Zabiegi stomatologiczne implant

Implant składa się z metalowego pręta tytanu, który jest umieszczony w kości szczęki. Jest on używany do wspierania jednego lub więcej sztuczne zębów i, w praktyce, zarówno pręt wspierający i sztuczne zęby są znane jako “implanty?. Implanty są ugruntowane, sprawdzonych leczenie – Implants-implanty-london.

Jak szybko można mieć nowe zęby będzie zależeć od czasu potrzebnego do zintegrowania implantów z kością po ich umieszczeniu – trwa to co najmniej 3 miesiące w żuchwie i do 6 miesięcy w szczęce i zazwyczaj zęby stałe są zamontowane 4-6 miesięcy po tym jak implanty zostały wprowadzone.

Dowolna liczba zębów może być zastąpiona przez implanty, od pojedynczego zęba do kompletu, jednak Implants–london leczenie będzie również zależało od stanu kości w szczęki, który będzie oceniany co do jego przydatności. Przeszczepy kostne do szczęki mogą być rozwiązaniem, jeżeli nastąpiła utrata masy kostnej lub nie jest wystarczająco zdrowa.

Implanty mogą mieć przewagę nad leczeniem konwencjonalnym np. wstawianiem koron i mostów. Na przykład Implants–london pozwalają uniknąć konieczności zmniejszania liczby zębów po obu stronach do korony do obsługi mostu.

Porozmawiaj z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji dotyczących implantów i ocenimy, czy to leczenie jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Polski dentysta Londyn

Polski dentysta w Londynie to polskie ceny i wysoka jakosc uslug stomatologicznych.