Polski dentysta Londyn

Polski dentysta w Londynie to polskie ceny i wysoka jakosc uslug stomatologicznych.

Implanty zębowe – najczęściej zadawane pytania

January 28th, 2012
Implanty z tlenku cyrkonu

Implanty z tlenku cyrkonu

Implanty zębowe – najczęściej zadawane pytania

Co to jest implant?

Implant służy jako zamiennik części korzenia do brakującego zęba naturalnego. Jest wykonany z chirurgicznej jakości stopu tytanu (Ti 6Al-4V). Dentysta umieszcza implant w obu kości szczęki górnej lub dolnej. Po pewnym czasie, implant integruje się z kością i staje się bezpieczną kotwicą do umocowania korony, mostu stałego, lub protezy całkowitej .

Jestem kandydatem do implantu?


Jeśli brakuje jednego lub więcej zębów z powodu urazu, próchnicy i chorób dziąseł, to kwalifikujesz się do implantu. Twój dentysta będzie mógł omówić Twoją indywidualną sytuację kliniczną. Implant implant-london. pozwoli Ci się uśmiechać, mówić i jeść z komfortem.
Do takiego zabiegu trzeba będzie mieć dobre zdrowie, zaś reszta waszych zębów musi być zdrowa i wolna od próchnicy zębów lub choroby dziąseł . Inne przeszkody będą musiały być leczone przed operacją.

Ponadto, nie musi być wystarczająco kości w szczęce do zabiegu implantacji, więc będziemy musieli sprawdzić, jaka jest gęstość kości przy pomocy tomografii komputerowej.

Dlaczego powinieneś mieć implant-london ?

Utrata jednego lub więcej zębów rozpoczyna łańcuch zdarzeń, które mogą mieć właściwości fizyczne i konsekwencje kosmetyczne. Najbardziej oczywistym wynikiem jest luka w twoim uśmiechu. Mniej oczywiste jest utrata funkcji żucia i niemożność jedzenia, która może wynikać z utraty zębów. Chociaż są to z pewnością poważne problemy, potencjalnie większy problem leży ukryty pod powierzchnią: utrata masy kostnej. Dobrą wiadomością jest to, że protezy z implantów oferuje rozwiązanie, aby zapobiec utracie tkanki kostnej.

Twoja szczęka potrzebuje żucia które oddziałuje na zęby w celu stymulowania ich. W przeciwnym razie niewykorzystane mięśnie zaczną zanikać tak jak dzieje się to w przypadku mięśni zajmujących się wspieraniem złamanej kości. Bez wsparcia ze strony twoich zębów i kości twarzy, twoja twarz w dojrzałym wieku zacznie wyglądać zbyt staro.

Polski dentysta Londyn

Polski dentysta w Londynie to polskie ceny i wysoka jakosc uslug stomatologicznych.