Polski dentysta Londyn

Polski dentysta w Londynie to polskie ceny i wysoka jakosc uslug stomatologicznych.

Implants-implanty-london – leczenie, palenie tytoniu

January 28th, 2012
Implantologia

Implantologia

Implants-implanty-london – leczenie, palenie tytoniu

Czy implant może być używany jako alternatywa dla leczenia kanałowego?

TAK! Nie wszystkie zęby są dobrymi kandydatami do leczenia kanałowego. Kanałowo leczone zęby są podatne na próchnicę i złamania, a implanty nie są podatne na rozpad i w zasadzie nigdy nie można ich złamać Bio Horizon implants-implanty-london są doskonała i bezpieczną alternatywa dla kanału korzeniowego. Wielu pacjentów jest kierowanych do centrum implants-implanty-london z powodu nieudanego leczenia kanałowego.

Czy implant kiedykolwiek może być odrzucony przez organizm?


Implant jest wykonany z chirurgicznej jakości stopu tytanu (Ti 6Al-4V), który jest materiałem biokompatybilnym. Jednakże, istnieje niewielka możliwość, że implant nie zintegruje się z kością. Gdyby to miało nastąpić, implant zostanie zastąpiony innym. Jest bardzo mało prawdopodobne, że drugi implant się nie zintegruje.

Co jeśli zapalę mając implants-implanty-london?

Palenie tytoniu może hamować prawidłowe gojenie się implantu. Implant jest dwa razy bardziej narażony na uszkodzenie w przypadku palenia niż pacjent który powstrzymuje się od palenia. Należy porozmawiać ze swoim dentystą, aby uzyskać więcej konkretnych informacji dotyczących Twoich stomatologicznych potrzeb i skutków palenia.

Ile bólu doświadczę?


Ból jest zwykle łagodny lub minimalny. Podczas leczenia, otrzymasz znieczulenie miejscowe, lub inną form znieczulenia. Może mieć łagodny pooperacyjnego bolesność do 72 godzin. Lek przeciwbólowy, złagodzi dolegliwości u większości pacjentów.

Jaki będzie wygląd moich ustach podczas leczenia?


W trakcie leczenia implants-implanty-london, lekarz może być w stanie zapewnić Państwu przejściowe protezy, które będą miały wygląd i że trzeba w tym okresie leczenia. Z naszych implantów, często jest to możliwe, aby mieć stały ząb natychmiast po umieszczeniu implantu.
implants-implanty-london

Polski dentysta Londyn

Polski dentysta w Londynie to polskie ceny i wysoka jakosc uslug stomatologicznych.