Polski dentysta Londyn

Polski dentysta w Londynie to polskie ceny i wysoka jakosc uslug stomatologicznych.

Czym są implanty zębowe?

January 28th, 2012
Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Czym są implanty zębowe?

Implants-implanty-london jest małym wkrętem z tytanu, stanowiącego pewien rodzaj metalu akceptowanego przez organizm człowieka, stosowanego w szerokim zakresie chirurgicznej rehabilitacji. Implant jest umieszczony w kości szczęki, a z czasem, kość integruje się z powierzchnią implantu, jest to proces zwany osteointegracją, mocne zakotwiczenie implantu. Istnieje wiele kategorii dla implantów, dentysta może zawsze wybrać ten, który pasuje Ci najlepiej w zależności od stanu zębów. Wymaga to prześwietlenia, które pokazuje jaka ilość kości pozostała, co może określić ilość dostępnego miejsca. Po tym można podjąć decyzję, który Implants-implanty-london może pomóc w tym przypadku najbardziej.

Czy pojawi się dyskomfort?

Jak w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego, może się pojawić dyskomfort; znieczulenie i środki uspakajające pacjent zawsze są używane w celu wyeliminowania dolegliwości.
Nasi lekarze przepisują leki by złagodzić dyskomfort, i dolegliwości które mogą wystąpić. Możesz być również pewien, że szczególną troską zostaniesz objęty w celu pozostania w kontakcie z tobą po operacji.

Czy implanty są bezpieczne? Jak długo będą trwały?

Dentystyczna technologia implanty-london jest dobrze udokumentowana i wypróbowana i sprawdzona w praktyce. terenie. 90% nowoczesnych implantów trwa co najmniej 15 lat.

Jak skutecznie są implanty?

W naszej klinice dentystycznej, według naszych statystyk w ubiegłym roku, implanty cechuje wskaźnik powodzenia 98 proc. Utrzymywane z należytą starannością, implanty mogą trwać przez całe życie.

Polski dentysta Londyn

Polski dentysta w Londynie to polskie ceny i wysoka jakosc uslug stomatologicznych.