Polski dentysta Londyn

Polski dentysta w Londynie to polskie ceny i wysoka jakosc uslug stomatologicznych.

Wybielanie nakładkowe

March 5th, 2012
Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Wybielanie nakładkowe
Wybielanie nakładkowe w przeciwieństwie do wybielania w gabinecie stomatologicznym nie powoduje dużego utleniania się substancji w szkliwie zębów pacjenta. Efekty po wybielaniu nakładkowym utrzymują się około trzech lat.

Stomatolog zaleca systematyczne stosowanie nakładek. Jest to bardzo ważne, gdyż w przeciwnym razie czas ich stosowania może się wydłużyć. Podczas stosowania nakładek pacjent może odczuwać wzmożoną wrażliwość zębów na ciepło i zimno.

W przypadku takiej sytuacji stomatolog powinien zalecić przerwanie stosowania preparatu. W niektórych przypadkach konieczne jest skorygowanie nakładek u stomatologa, ponieważ mogą one uciskać na tkanki miękkie jamy ustnej. Według stomatologów wybielanie nakładkowe jest w pełni bezpieczne dla pacjenta. Dużą zaletą tej metody wybielania jest kontrola stopnia utleniania się nadtlenku przez lekarza stomatologa.

Wybielanie nakładkowe nie może zostać zastosowane u kobiet w ciąży lub karmiących, pacjentów z nadwrażliwością zębów, osób palących oraz uczulonych na czynniki wybielające, pacjentów uczulonych na materiał z, którego została wykonana nakładka, a także u osób z bardzo nasilonymi przebarwieniami zębów pochodzenia chemicznego.

Polski dentysta Londyn

Polski dentysta w Londynie to polskie ceny i wysoka jakosc uslug stomatologicznych.